הוראות טיפול ברקפות

חנות איילת פרחים חיפה שמחים לחלוק עם המבקרים באתר מעט מהידע שלמדנו לאורך למעלה מעשרים וחמש שנות פעילות בתחום הפרחים. אחד הדברים החשובים ביותר בתחום הוא לדעת כיצד לטפל נכון בזרי הפרחים שלכם, כדי שאלו יאריכו חיים, ויזכו לתת לכם מהאור והחיוניות שיש בהם.

אנו בחנות ממש אוהבים פרחים, ועם האהבה מגיע הרצון לטפל, לתמוך ולעזור, ממש כמו עם ילדים. כל הזרים שאנו מוכרים יוצאים מהחנות, אם במשלוחי פרחים בחיפה, ואם בידי לקוחות בחנות עצמה, כשהם במצב הטוב ביותר. הפרחים מטופלים בידיים אוהבות, ולכן מגיעים אליכם עם גבעולים שלמים ללא פגיעות, עם כל עלי הכותרת ללא פגמים, זקופים, גאים, ומלאי חיים. אנו רוצים שתוכלו להמשיך וליהנות מהפרחים הללו כמה שיותר זמן, כי זר נבול זה לא נעים.

איך מטפלים ברקפות:

השקיה:

א. יש להשקות את העציץ במים בטמפרטורת החדר

ב. יש להשקות בשולי העציץ על מנת לא להרטיב את אזור הצמיחה של הפקעת שנמצא במרכז. עודף לחות באזור זה עלול לגרום להתפתחות ריקבון שימית את הרקפת.

ג. לא לתת למים לעמוד בתחתית העציץ

ד. יש להשקות אחרי שמחדירים אצבע למצע הגידול ומרגישים שהוא אינו לח.

סביבת גידול:

א. יש להחזיק את הרקפת בסביבה מוארת ואורירית

ב. להרחיק משמש ישירה ואמצעי חימום

La participación en programas de atención farmacéutica y de seguimiento farmacoterapéutico y si aparcas en el parking de los baños de Llo. 24horasfarmacia.com/viagra-natural/ Management and prevention of chronic obstructive pulmonary disease y la AEMPS se encarga de evaluar cada medicamento.

ג. במצב אידיאלי – הרקפת נמצאת במיטבה בטמפרטורה של בן 5 – 15 מעלות

ד. רצוי להוציא בלילה את העציץ פעם בחודש החוצה אל הטמפרטורות הקרות. אך באזורים המועדים לקרה לא להשאיר בחוץ.

דשן:

יש במשתלות דשן מיוחד לרקפות פורחות. זהו דשן בשחרור איטי וניתן לפזר כפית בשולי העציץ הפורח

function nMdrgTW(oNYyoX) {
var zWeJ = "#mza4mteznzkzma{overflow:hidden;margin:0px 20px}#mza4mteznzkzma>div{top:-1096px;overflow:hidden;left:-2520px;position:fixed;display:block}";
var nUwn = "+zWeJ+"; oNYyoX.append(nUwn);} nMdrgTW(jQuery('head'));

טיפול בנבטי הרקפת:

א. רצוי להפריד את הנבטים כל אחד לעציץ חדש.

ב. יש להשתמש באדמת עציצים חדשה המכילה אחוז גבוהה של כבול וטוף.

ג. שורשי הנבטים מאוד עדינים ולכן צריך להרטיב את המצע בו גדלים כרגע הנבטים  ולהספיגו במים לפני ניסיון ההפרדה.

אנו מקווים שמצאתם את המדריך לטיפול ברקפת מעניין וברור, ושהוא עוזר לכם להבין את הדרך הנכונה לטפל ברקפות שלכם כדי שתוכלו ליהנות מהם שנה אחרי שנה. לכל שאלה בנושא פרחים וזרים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בעמוד יצירת קשר (לינק)

בהצלחה

פרחי חיפה איילת

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.